Modifiye

Ares Design’dan muhteşem Rolls Roce Wraith

Ares Design Rolls Roce Wraith

Bir sürü paranız var ama ne yapacağınıza karar veremediniz ve yeni aldığınız Rolls Royce Wraith belirli bir süre sonra zevk vermiyorsa Ares Design atölyesine uğramanızı tavsiye edebiliriz.

2013 yılında satışa sunulan Wraith modelin bekleme süresi ise 2014’ün yaz aylarına kadar sürdü. Rolls Royce Ghost’un Coupe versiyonu olan Wraith’in siparişleri tavan yapmıştır. Lüks otomobil bölümünde standart versiyonunu değiştirerek nasıl ön plana çıkabilir? Bu sorunun cevabını Viyana’lı Ares Design modifiye şirketinin Dubai Showroom’undan öğrenebilirsiniz.

Ares Design’ın yaptığı özelleştirme paketinde yenil tasarlanmış ver fiber karbon’dan üretilmiş ön ve arka tampon ayrıca yan pervazlar’da fütüristik bir şekilde tasarlanmıştır. Otomobili jant boyutları ise ve fazla çarpıcı olmasada 22 ve 23 inch büyüklüğünde tekerlekler programda yer alıyor.

Standart 280.000 Euro değerinde olan Rolls Royce Wraith’in 6.6 litre V12 motoru 632 beygir gücüne sahip olsada Ares Design birinci seviyede ise 710 beygir ikinci seviyede 811 beygir güç üretebiliyor. Her iki seviyede son sürat 300 km/s.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!