Modifiye

M&D Mercedes-Benz CLS 500

M&D Mercedes-Benz CLS 500

M&D Mercedes-Benz CLS 500

Alman M&D modifiye şirketi ikinci nesil Mercedes-Benz CLS 500’e yeni gövde kiti ve güçlendirilirmiş bir motor seçeneği sunuyor.

Birinci nesil CLS’den daha kaslı görünen ikinci nesil Mercedes-Benz CLS 500 M&D’nin elinden gecen otomobile PD550 Black Edition adlı gövde paketi sunuyor. Pakette bulunan yeni tasarlanmış ön tampon, kaputta hava girişleri, genişletilmiş çamurluk ve yan etekler, difüzör ekli arka tampon ve spoiler parçalarından oluşuyor.

M&D Mercedes-Benz CLS 500

Ön tampona CLS 63 AMG’den bulunan gündüz LED’ler entegre edilirken arka tamponda küçük kardeşi C 63 AMG Coupe Black Series’te bulunan siyah renginde elektrostatik toz boyalı egzozlar eklenmiş.

20 inç jantlar arkasında Lamborghini’nin turuncu renkinde olan Brembo fren sistemi ve Mercedes-Benz CLS 500’ün jet uçaklarını andıran kaplama dikkat çekiyor.

Mercedes-Benz CLS 500’ün sade dış görünümde değişiklikler yapılmadı. Standart 4.7 litre hacimli çift turbo motoruna sahip olan otomobil, software modifikasyon sayesinde 408 beygirden 498 beygire yükseltildi.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!