Otohaber

Dört silindirli Porsche Macan Avrupa’ya geliyor

Porsche Macan Facelift (2016)

Dört silindirli Porsche Macan Avrupa’ya geliyor

Porsche 2014’ten beri daha uygun ve ekonomik olan dört silindirli motorunu Çin’li müşterilerine sunuyor ve şimdi hafif makyajlanmış Macan Avrupa pazarınada dört silindir motorunu ile sunulacak.

Türkiye dahil, birçok ülkede satılan 4 silindirli 2.0 litre hacimli turbo motora sahip olan model şimdi Porsche’nin memleketi Almanya’da da satışa sunulacak. Makyajlanmış Porsche Macan’nın siparişlerini almaya başlayan Porsche yeni modeli Haziran’dan itibaren müşterilerine ulaşacak.

Porsche Macan Facelift (2016)

Şimdiye kadar en ucuz 258 beygir güçünde olan Macan’ın başlangıç fiyatı 60,548 Euro’du şimdi ise 4 silindirli turbo yeni modelin başlangıç fiyatı 55,669 Euro.

4 tekerlekten çekişe sahip ve 1,770 kilogram ağırlığında olan Porsche Macan 0’da 100 km/s hıza 6.7 saniyede tammamlarken Sport Chrono paket opsiyonuyla sayesinde 6,5 saniyede tamamlıyor. Standart olarak 7 ileri çift kavramlı şanzıman bulunuyor.

Yeni model sadece 252 beygir güç ve 370 Nm tork üretebilen turbo motorun yakıt ortalaması 7,2 litre olarak duyuruldu.

Makyajlanan Porsche Macan yeni ayrıntıları ise: farklı egzoz sistemi, siyah fren kaliperleri ve çelik egzoz çıkışları görebiliyoruz.

Porsche Macan S modelin iç mekanında 8 farklı yöne ayarlanabilen elektrikli sürücü koltuğu, Alcantara kaplamalar, elektrikli bagaj kapağı ve şerit takip sistemi standart olarak geliyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!