Mercedes-Benz

Mercedes-Benz CLA makyajlandı

Mercedes-Benz CLA (2016)

Mercedes-Benz CLA makyajlandı

Mercedes-Benz A-Serisi makyajlandıktan sonra, şimdi sıra 2013’te piyasaya sürülen CLA’da. Makyajlanan yeni model Mercedes-Benz CLA New York Otomobil Fuarında tanıtılacak.

New York Otomobil Fuarı öncesi görücüye çıkan kompakt sedan hafif değişikliklerle Temmuz ayı itibariyle satışa sunulacak. Ön ve arka tamponun yanına yeni jant seçenekleri ve gövde renkleri eklenmiş olan modelin CLA 250 ve CLA 45 AMG ile aynı hatlara sahip olsada, ufak farklar mevcut.

Mercedes-Benz CLA (2016)

Baz model daha yumuşak hatlı bir ön tampona sahipken spor model AMG seçeneği mat titanyum splitter ve parlak siyah kanatlarıyla daha agresif ve sportif görüntü sağlıyor. AMG Dinamica paketinde kırmızı dikişler ve süet döşemeler gibi süslemeler bulunuyor.

İç mekanda elden geçirilmiş kromajlı çerçeveleri, gösterge tablosu, dijital ekranlı havalandırma kumandaları ve metal görünümlü düğmeler bulunuyor.

Mercedes-Benz bu modelin motoruna dokunmamış ve güncel önden veya dört tekerlekten çekiş seçeneğiyle satın alınabilen CLA 250 2.0 litre turbo destekli 208 beygir güç ve 350 Nm tork üretirken, CLA 45 AMG aynı üniteyle 375 beygir güç ve 475 Nm tork üretiyor. Her iki motor seçeneğinde de 7 ileri otomatik şanzıman bulunuyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!