Ford

Avrupaya yeni Ford Focus Red & Black Edition

Ford Focus Red Edition And Black Edition

Avrupaya yeni Ford Focus Red & Black Edition

Ford 2016 da satışa sunduğu yeni Ford Focus Red and Black (Kırmızı ve Siyah) Edition’un piyasaya girişini duyurdu. Daha önce küçük Focus’un küçük kardeşi Fiesta modelinde tanıtılan Red Edition ve Black Edition ardından şimdide 2016 model Ford Focus’da da bu seçeneklerine kavuşuyor.

Kırmızı ve siyah gövde renkleriyle sipariş edilebilen Ford Focus ikilisinde tavan, yan aynalar ve ön panjur çerçevesi gibi bölümlerde diğer kardeşin gövde rengi kontrast olarak kullanılmış. Kırmızıya boyanan splitter ve fren kaliperleriyle siyah renkli ön panjur ve 18 inç çaplı jantlarsa iki araçta da ortak.

Yen modelin iç mekanında büyük bir değişiklik bizi beklemesede kırmızı renkli ipliklerle dikilen sportif yan desteklere sahip ön koltuklar, spor metal pedal seti ve deri kaplı yine kırmızı renkli ipliklerle dikilen spor direksiyon dikkatımızı çekiyor. Süspansiyon sistemi elden geçirilerek Ford Focus sportif bir sürüş hissi ve virajlarda daha bir dengeli duruş sergiliyor.

İki Benzinli ve iki Diesel motor seçeneği bulunan Ford Focus’ta 6 ileri vitesli manuel şanzımanı bulunuyor. Ayrıca kaput altında görev yapan motorların tamamı turbo beslemeye sahip. 1.5 litre hacimli Diesel motor 120 beygir güç üretebilirken 2.0 litre hacimli Diesel motor 150 beygir gücünde. 1.0 litre hacimli ünite 125 beygir güç üretebilirken 1.5 litre hacimli motorun 150 ve 182 beygir güç üretebilen iki seçeneği var.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!