Otohaber

Citroen C4 Picasso’ya “Altın Direksiyon” ödülü

Citroen C4 Picasso

Yeni Citroen C4 Picasso, “Altın Direksiyon Yarışması’”da hem Avrupa hem de Türkiye’de ödüle layık görüldü.

Citroen açıklamasına göre; Citroen C4 Picasso, bu yıl 38′incisi düzenlenen “Avrupa Altın Direksiyon 2013″ yarışmasında MPV kategorisinde “Altın Direksiyon” ödülünü kazanırken, Türkiye’de ise Auto Show Dergisi tarafından organize edilen yarışmada Türk okurların tercihlerinde ilk sırayı aldı.

Avrupa’daki okuyucuların seçimleri ile birinci sırayı alan Citroen C4 Picasso’nun, yarışmanın Türkiye özelindeki oylamasında da ilk sırada yer almasıyla, yarışmada segmentinde Avrupa’da ve Türkiye’de birincilik alan tek model oldu.

2013 yılının en tercih edilen MPV’si dalında hem Avrupa’da hem Türkiye’de Altın Direksiyon Ödülü’nü alan Citroen C4 Picasso, fütüristik tasarımı, teknolojik ve konforlu kabini ve verimli motorları ile rakiplerinden farklılaşarak ipi göğüsledi.

PSA Grubunun üstün verimlilik sağlayan Emp2 platformunun ilk kez kullanıldığı model olan Citroen C4 Picasso, 140 kilogram azalan ağırlığı, sınıfının en düşük karbondioksit (CO2) emisyon değeri ve benzersiz teknolojik ekipmanları ile öne çıkıyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!