Marka

Mercedes-Benz G-Serisi „designo manufaktur“

Mercedes-Benz G-Serisi „designo manufaktur“

Mercedes-Benz G-Serisi „designo manufaktur“

Yeni programı „designo manufaktur“ ile Mercedes-Benz akılardan silinenmeyen G-Serisi modelinin özelleştiriyor. Arazı araç olarak kariyerini başlayan G-Serisi günümüzde şık ve lüks bir araça dönüştü. 1979 dan beri Mercedes-Benz’in satış programında sunulan otomobil Mercedes-Benz’in ayrılamaz bir parçası oldu. Arazi araç olarak aklımızda kalan G-Serisi o zamandan bu zamana dış görünümünde değişiklikler olmadı. Bir 2015 model G-Serisi bir 1979 model ile karşılaştırılabilinir. Bu başarıyı gelecekte de sağlamak isteyen Stuttgartlılar „designo manufaktur“ adlı kişiye özel ısmarlama programını başlattı.

Yeni renkler ve şık ayrıntılar

Yeni „designo manufaktur“ adlı programın arkasında bir sürü seçenekler bulunuyor. Kişiye özel olan programda özel dış renk, yeni jantlar ve iç mekan için çeşitli dizayn seçenekleri bulunuyor. Mercedes-Benz bu yeni modelde “benzersiz renk ve malzeme kompozisyonları” vaat ediyor. Mükemmelleştirilmiş ve el işçiliği ile bireyselleştirilmiş bu otomobil Graz/ Avusturya fabrikasında üretiliyor. Müşterilerine iyi bir kalite sunmak isteyen Mercedes-Benz, otomobilin boyasından başlayarak son dikişlerine kadar kalite ve ayrıcalık gösteriyor.

Mercedes-Benz G-Serisi „designo manufaktur“

Arazi araç tan yeni nesil SUV’a dönen otomobilin kaputun altında değişiklikler olamayacak böylece „designo manufaktur“ programı sadece G-Serinin sadece dış görünüm ve iç mekanı için geçerli.

Modeline ve donanımına bağlı olarak farklı G-Serisinin başlangıç fiyatı 89.922,35 Euro dan başlıyor. Eğer çok özel ve daha fazla güçe sahip olmak istiyorsanız Mercedes-AMG G 65 Edition 463 tercih edebilirsiniz. 630 beygir güçe sahip olan Mercedes-AMG G 65 Edition 463 en az 282.208,50 Euro nakit gerekiyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!