Otohaber

Fransa’dan VW alternatifi – Peugeot Traveller

Peugeot Traveller

Fransa’dan VW alternatifi – Peugeot Traveller

Peugeot tasarım bölümü yeni tasarım dilini markanın tüm binek ve SUV modellerine yansıttı ve bunun sonucunda Peugeot Traveller güçlü ve zarif hatlara sahip oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Peugeot Traveller

Traveller modeli Peugeot tarafında sınıfının referansı olması için yeni ve üstün özelliklerle donatıldı. Yeni şasi modüler EMP2 platformundan yararlanılarak tasarlandı ve böylece sürüş özellikleri geliştirildi, verimlilik arttı ve araç sınıfında tüketim değeri rekortmeni haline geldi. BlueHDi Euro 6 motorlar en etkin ve verimli emisyon kontrol teknolojileriyle donatılarak daha da güçlendirildi. Motor 180 beygir ve 400 Nm’ye kadar farklı güç seçeneklerine sahip; bu motor sürüş keyfi, yüksek performans ve yakıt verimliliğini bir araya getiriyor. Bu yeni teknoloji sayesinde 140 g/km emisyon ve 5,4 lt/100 km yakıt tüketimi değerleri ile Traveller sınıfının en iyisi konumuna yerleşiyor.

Peugeot Traveller

Kaliteli iç mekan ve konforu ile araç son derece keyifli yolculuklar geçireceğinizi vaat ediyor. Farklı oturma kombinasyonları oluşturmanız ve 9 koltuğa kadar kullanmanız mümkün. Bagaj hacmi 1.500 litre ancak aracın koltukları sökülerek bu hacim 4.900 litreye kadar artırılabiliyor. Koltuk kombinasyonlar Traveller’ı günlük kullanım için pratik ve uygun hale getiriyor. Peugeot Traveller Euro NCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız alarak yüksek güvenlik beklentisini cevapladığını da göstermiştir. Yenilenen tasarımı ile Peugeot Traveller, Peugeot markasının sınıf atlama stratejisine yardımcı oluyor.

 

 

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!