Lifestyle

MANGO İmzalı Seat Mii Tanıtıldı

Seat Mii by MANGO

İki İspanyol markası Mango ve Seat, otomobil üreticisi Seat’ın sevilen modeli Mii’nin üç ve beş kapılı olmak üzere iki gövde seçeneğiyle satışa sunulacak olan özel bir versiyonunu üretmek için bir araya geldi. Mii by MANGO adı verilen otomobil 27-31 Ocak tarihleri arasında Barcelona Moda Haftası’nda sergilenecek.

Önümüzdeki yaz satışa sunulması beklenen sevimli otomobil revize yan çıtaları, ısıtmalı elektrikli aynaları ve bagaj kapağında bulunan “Mii by MANGO” logosuyla dikkat çekiyor. Mii by MANGO glam bej ve siyah renk seçenekleriyle ve 15 inç alaşım jantlarla piyasaya sürülecek. Deri kaplı direksiyon simidi ve vites topuzu ve Alcantara deri kaplama koltukların üzerinde bulunan logolar otomobilin iç kısımının öne çıkan detaylarından.

Satışa sunulacak olan ilk 1,000 Mii by MANGO, Seat ve Mango’nun facebook sayfalarında düzenlenecek olan bir online yarışma ile kullanıcılar tarafından tasarlanacak olan üç farklı aksesuarla (çanta, şemsiye ve sonradan belirlenecek bir aksesuar daha) birlikte teslim edilecek.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!