Modifiye

Mercedes-Benz BRABUS 850 E63 6.0 Biturbo

Mercedes-Benz BRABUS 850 E63 6.0 Biturbo

Mercedes E Serisi’nin AMG logolu versiyonu E63 AMG’yi yeterince güçlü bulmayan müşterilerin imdadına yine BRABUS yetişti. Firma 850 6.0 Biturbo kitini hem iki hem de dört tekerlekten çekişli araçlar için sunuyor.

Otomobilin görünümünü sade tutan BRABUS öna tampon altına karbon fiber splitter eklerken arka tampon altında yer alan difüzör de aynı malzemeden üretilmiş. Yan etekler de üreticinin logosunu taşırken ön panjurda da büyük bir B görülebiliyor.

Otomobil için 19 ve 20 inç çaplı jant seçenekleri sunan BRABUS süspansiyon sistemi üzerinde çalışmalar yaparken daha yüksek performanslı fren ve egzoz sistemlerini de donanıma eklemiş.

İç mekana geçildiğinde farklı desen ve renklere sahip deri ve Alcantara döşemelerle konsol kaplamaları dikkat çekerken yeni paspaslar, ışıklandırmalı kapı eşik kaplamaları ve metal pedal seti de sunulan donanımlar arasında.

Çift turbo beslemeye sahip motorunun hacmi 5.9 litreye ulaştırılan araç 850 beygir güç, 1.450 Nm tork üretebiliyor. Yürüyen aksamı korumak için 1.150 Nm’de sınırlandırılan tork değeri, ağırlığı 2 tonun üzerinde olan otomobili 0’dan 100 km/s sürate 3.1 saniyede ulaştırabiliyor. Kullanılan lastiklere göre maksimum sürat 300 veya 350 km/s’te sınırlandırılıyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!