Otohaber

Mercedes Benz GLA Edition 1

Mercedes Benz GLA Edition 1

Mercedes-Benz, bu yıl Frankfurt’ta 65′incisi düzenlenen Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (IAA) tanıttığı 2014 Mercedes Benz GLA crossover modelinin “Edition 1″ versiyonunu duyurdu.

Alman markanın bir süre önce yeni A45 AMG, CLA45 AMG ve S-Serisi modellerinde sunmaya başladığı “Edition 1″ paketi kompakt crossover GLA-Serisi’ne de geliyor. Bu paketin ön siparişleri Kasım ayında alınmaya başlayacak ve önümüzdeki 12 ay boyunca satışta kalacak. İlk teslimatlar Mart 2014′de yapılacak.

Cirrus Beyazı, Dağ Grisi Metalik, Orient Kahverengi Metalik ve Designo Magno Mountingrau olmak üzere dört farklı özel gövde rengiyle pazara sunulacak Yeni GLA Edition 1, beş kollu 19 inç AMG siyah alaşımlar ve bi-xenon farlar ile donatılıyor. Standart versiyondan farklı olarak alüminyum tavan rayları, krom tampon koruma ve krom çift egzoz çıkışına yer veriliyor.

İç mekandaki değişlikler arasında ise deri kaplamalar, üç-kollu düz-dipli direksiyon simidi, çeşitli alüminyum aksanlar, konforlu koltuklar ve paslanmaz çelik spor pedallar bulunuyor.
Tüm motor seçenekleriyle sipariş edilebilen Edition 1 için ekstra 6,307 Euro ödemek gerekiyor. Bu kişiselleştirme seçeneği opsiyonel AMG Paketi ile ne yazık ki kombine edilemiyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!