Nissan

Nissan Qashqai ve X-Trail Premium Concept

Nissan Qashqai ve X-Trail Premium Concept

Nissan Qashqai ve X-Trail Premium Concept

Nissan 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Qashqai ve X-Trail modellerinin lüks özellikler taşıyan Premium Concept adlı özel seçeneklerini sergileyecek. Qashqai ve Xtrail’in Avrupa’daki satış başarısını kutlamak için Nissan, bu iki crossover modeli aksesuarlarla donatmaya ve özelliştirme potansiyelini sergilemeye karar verdi. Qashqai üst düzey kentliler için tasarlanırken, X-Trail üst düzey maceraperestleri hedefliyor. Qashqai Premium konsepti şehir için, X-Trail Premium konsepti ise off-road kullanım için uygun.

Qashqai Premium konsepti mat siyah kaplama ve tekerlek bombeleri, pencere çevreleri, tavan rayları ve far yuvalarında altın bakır aksanlar ile geliyor. Gövdenin alt kısımları gerçek karbon fiber ile bezenmiş, 20 inç alaşım jantlar ise tasarımları ve bakır renkli detayları ile dikkat çekiyor. Nissan, bu özel Qashqai’nin iç kabinini göstermiyor ancak aracın koltuklarında yumuşak beyaz Nappa deri döşeme, sırt ve orta kısımlarda kapitone bulunacağı biliniyor. Kabinde ayrıca karbon fiber, siyah saten krom ve parlak siyah aksanlar kullanılıyor.

X-Trail Premium konsepti ise kaput ile tavanda mat beyaz ve koyu siyah karışımı karbon fiber görünümü ile geliyor. Bu modelde de altın bakır aksanlar var ancak bu kez ön koruma plakası ve 20 inç jantlarda bulunuyorlar. Dış cephe değişikliklerini parlak siyah çamurluk üstleri ve gövde kaplamaları tamamlıyor. Kabin özellikleri arasında bulut efektli tasarıma, altın inci renginde fitillere, doğal ten rengi ve siyah ile kontrast yaratılan renge sahip deri döşemeler bulunuyor. Nissan, aracın iç kabinini konsolda ve kapı triminde mat krom siyah karbon fiber aksanlar kullanarak hareketlendiriyor. Nissan iki konseptini 1 Mart’tan itibaren Cenevre Motor Show’da sergileyecek. 

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!