Otohaber

Nissan’dan dev SUV: Patrol Nismo

Nissan Patrol Nismo

Nissan’dan dev SUV: Patrol Nismo

Çıkardığı her yeni tasarım ve motor gücü ile devrimci imzalar atan Nissan firması’nın resmi modifikasyon firması yavaş yavaş Orta doğu bölgelerine giriyor. Dubai’de özel bir organizasyon düzenleyen firma bu sırada en büyük SUV modeline de bir Nismo versiyonu eklediğini duyurdu. Aracın dış görünümünde çok dikkat çekici yenilikler ve değişiklikler bulunuyor. Aracın yeni ön tamponunda daha agresif duran hava girişleriyle birlikte splitter kullanılırken bütün krom süslemeler koyu renkli olarak yenilenmiş durumda. Yan aynalar, kapı kolları ve yan basamakların altında da siyah renk kullanılırken 22 inç çaplı jantlar da koyu renkli.

Yine aracın yan bölümüne egzoz sistemine çiftli çıkışlar eklenmiş. Bu arada direksiyon ve süspansiyon sistemleri de elden geçirilmiş.

Bu özel aracın iç mekanında ise  büyük bir farklılık olmasa da Nismo logolu koltuklar, kırmızı zeminli devir göstergesi, motor çalıştırma düğmesi ve yine aynı renge boyanmış direksiyon simidi 0 konumu belirteci en iyi geliştirilmiş özellikler gibi duruyor.. Aracın pedal seti de artık metal. Kaputu altında 5.6 litre hacimli V8 motoru kullanmaya devam eden Patrol Nismo, standart araçtan sadece 28 beygir daha güçlü olsa da 428 beygirlik toplam güç az değil.  Genel olarak bakıldığında Nissan tecrübesi ve modifikasyon firmasının başarısı ile çok güzel bir sonuç ortaya çıkmış.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!