Otohaber

Siyah ve özel Porsche Cayman Black Edition

Porsche Cayman Black Edition

Siyah ve özel Porsche Cayman Black Edition

Otomobil dünyasının elit isimlerinden Porsche, yeni Cayman Black Edition modelini tanıttı. Bu özel araca özel olarak siyah bir temaya xenon farları, 20 inçlik Carrera Classic jantları ve otomatik olarak kararan aynaları ile dikkat çekiyor.

Aracın iç mekanı temelde diğerleri ile hemen hemen aynı gibi gözükse de, iç mekanda yer alan siyah deri koltuklar, Sport Design direksiyon simidi ve navigasyona sahip Porsche Communication Management sistemi, sürücünün kendini daha özel hissetmesini sağlıyor. Almanya’da şu anda satışta bulunan Porsche Cayman Black Edition’ın fiyatı ise 59.596 Euro’dan başlıyor. Fiyat konusu tabii ki de Almanya için geçerli, Türkiye şartlarında bu fiyatın en az 2-3 kat olacağını biliyoruz. Bu fiyata, bu tasarım ve performansı oldukça yeterli bulan otomobil otoriteleri, gelecek dönem de yeni Edition modeller ile gelişimin süreceğine inanıyorlar.

Her ne kadar Porsche elit bir kavram olsa da, çalışmalarını son derece titiz bir şekilde sürdürdüğü için, sanki yeni bir firmaymış gibi hareket ederek başarısını daima katlıyor. Buradan yola çıkacak olursa bu otomotiv devi yeni dönemde bizleri daha farklı heyecanlarla tanıştıracak gibi görünüyor. Çıkardığı her modelin hemen hemen her yer de tutması ile kendini güveni onlarca yıldır yerinde olan firma, bundan sonra ki aşamalarda bize neler sunacak biz de merak ediyoruz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!