Lifestyle

Opel’den Yaza Merhaba

Opel Adam Istanbul

Opel Adam’lar, gece gündüz ayırt etmeden yüksek bir enerji ile İstanbul’un Caddelerinde, Partilerinde boy gösteriyor.

Opel Adam’lar dev kulaklıklarıyla “Yaza Merhaba Partisi”nde katılımcıları karşıladı. Adam’ın konseptine uygun parti birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. Bu özel gecede Bilge Öztürk, Onur Baştürk gibi ünlü isimler “şehrin gözbebeği” Opel’in yeni modeli Adam ile tanışma fırsatı yakaladı.

Adam, üç farklı mod dünyası ve neredeyse sınırsız kişiselleştirme olanağı ile farklı kişilikler yaratan Opel Adam modayı yakından takip edenler ve sportif kişilerle gecede ruh kardeşliği kurdu. Moda meraklılarına JAM, rafine zevkleri olanlara GLAM, sportif kişilere ise SLAM hitap ediyor. Opel ailesi içerisinde yeni jenerasyon bilgi-eğlence sistemlerine sahip ilk otomobil olması ve internet tabanlı uygulamaları içeren akıllı telefon içeriğini yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranında göstermesi de canlı, dinamik ve sevimliliğinden ileri geliyor.

Adam’ın sosyal medya takipçilerini şaşırtması, İstanbul Caddeleri’nde boy göstermesi ve son olarak partilerde ilgi odağı olması daha başka ne yapabilir sorusunu akılara getiriyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!