Otohaber

SUV’ların geleceği: 2016ya kadar yeni SUV’lar

Suzuki iV-4 Babe

Audi Q8
Audi’nin yeni SUV’u, Volkswagen Grubu’nun yeni platformu MLB üzerinde yükselecek. Bu platform aynı zamanda gelecek nesil Q7, Porsche Cayenne ve Volkswagen Toureg’de de kullanılacak. İlerleyen zamanlarda da tanıtılması planlanan Bentley ve Lamborghini’nin SUV’larında da aynı platformun kullanılması bekleniyor. Q8, coupeleri andıran bir tavan çizgisine sahip olacak ve A8’in sürüş yüksekliği artırılmış bir versiyonu olarak pazarlanacak.

Suzuki iV-4
Suzuki’nin kompakt SUV konsepti iV-4, şirketin ünlü SUV serisi için gelecekte izleyeceği yolun bir göstergesi olacak. “Kendi Alanını Kap” (Grab Your Field) temasıyla geliştirilen konsept model, SUV’un temelde sahip olduğu sağlamlığı temsil ediyor. Suzuki SUV’un bazı tasarım özellikleri olan istiridye şeklindeki motor kapağı ve 5’e bölünmüş ön ızgara miras olarak kalırken, baştan aşağıya tüm tasarım modernliği ve yenilikçiliği yansıtıyor.

Maserati Kubang
Maserati’nin dünya çapında ikinci ve Asya kıtasındaki en büyük pazarı olarak dikkat çeken Çin’in en önemli uluslararası otomotiv fuarı olarak ön plana çıkan Pekin Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Maserati Kubang konsepti, markanın lüks ve sportif DNA’sına uygun özellikleriyle de bir adım öne çıkıyor.

Mercedes-Benz GLA
Mercedes GLA Concept ‘in üretim versiyonunda motor versiyonları daha fazla olacağı, benzinli ve dizel motor seçeneklerinin de bulunacağı garanti olarak görünüyor. AMG versiyonu ise modelin en güçlü versiyonu olacak ve 350 beygir güç üreten 4 silindirli 2.0 litre turbo beslemeli motor kullanılacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!