Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulietta yenilendi

Alfa Romeo Giulietta (2016)

Alfa Romeo Giulietta yenilendi

En son 2013 yılında yüzeysel bir değişim yaşayan hatchback 2016 yılında da ufak bir “Güncelleme” geçirecek. İlk bakışta nelerin değiştiğini anlamak içinse otomobilin hayranlarından olmak gerek. Ön panjur ve tampon hava girişinde farklı ızgaralar kullanılan aracın ön tamponu orta bölümü koyu renkli sunuluyor. Jant seçenekleri de güncellenen otomobilin model armaları farklı karakter kullanımıyla dikkat çekiyor.

Alfa Romeo Giulietta (2016)

İç mekanda koltuk kumaşı ve trim panelleri dışında görsel bir değişiklik bulunmazken orta konsolda kullanılan dokunmatik ekranın özelliklerinde eklemeler bulunuyor. Veloce isimli versiyonda daha büyük jantlar, tamponlara eklenmiş kırmızı şeritler, karartılmış farlar, geniş çaplı ve çift çıkışlı egzoz sistemi gibi donanımlar sunulurken iç mekanda alt kısmı düzleştirilmiş direksiyon simidi, metal pedal seti ve kontrast renkli dikişlere sahip deri döşeme görülebiliyor. Motor seçeneklerinde bir yenilik bulunmayan Giulietta’nın 1.4 litre hacimli benzinli motoru 120, 150 ve 170 beygir güç üretebilen seçeneklere sahipken 1.6 litre hacimli Diesel motor 120, 2 litre hacimli Diesel üniteyse 150 ve 175 beygir gücünde ısmarlanabiliyor.

Alfa Romeo Giulietta (2016)

Önceden Quadrifoglio Verde olarak bilinen model artık Veloce ismini alırken 1.75 litre hacimli motorunun ürettiği 240 beygir güçte değişiklik olmamış.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!