Casus Foto

Casus: Ford Mondeo (2017)

Ford Mondeo (2017)

Casus: Ford Mondeo (2017)

Amerika’da Ford Fusion olarak adlandırılan model Avrupada Ford Mondeo olarak biliniyor. Ford, Fusion modeli ile Amerika pazarında bir adım ilerde ve bu sene düzenlenecek olan Detroit Otomobil Fuarında 2016 için geçerli olacak olan makyajlanmış modeli tanıtacak. Avrupa versiyonu ise 2017’ye kadar beklemek zorunda kalacak.

Tanıtımı gercekleşmeden makyajlanmış Ford Modeo’nun casus fotoğrafları yayınlandı. Yeni bir ön bölüme sahip olan Mondeo’nun farlarıda hafifi bir değişime uğramış ayrıca otomobilin dikkat çekici büyük ızgarası krom çerçeve içerisine alınmış.  Aynı zamanda tamponda bulunan hava girişleri yeni tasarlanmış ve sis lambaları oval seklini geride bırakıp L şeklini almış. Ford Mondeo’nun değişimi arka bölümde yeni stop lambaları ve yeni tasarlanmış arka tamponla devam ediyor.

İç mekanda en büyük değişikli ise yeni dokunmatik ve jest kontrollü Sync 3 adlı bilgi ve eğlence sistemi ve vites değiştirme artık Jaguar’da ki gibi bir döndürülebilinir butondan olacak.

Motor da pek bir yenilik olmayacağına eminiz ama dedikodulara inanırsak Ford yeni model Mondeo da Mustang’tan tanıdığımız 2.3 litre hacimli turbo motorunu düşünüyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!