Citroen

Citroen SpaceTourer

Citroen SpaceTourer

Citroen SpaceTourer

Citroen’in yeni modeli “SpaceTourer” modern ve karakteristik özellikleri ile aileler ve ticari şirketler için yeni bir çözüm sunuyor. Bu yeni model 2016 yılında yollara düşüyor.

SpaceTourer üç karoser uzunluğunda üretilecek ve 4.60 metrelik versiyonunda 9 oturma kapasitesi sağlamasıyla sınıfında bir ilk. SpaceTourer karakteristik ve modern çizgilerin kullanılması ile aynı zamanda oldukça stil sahibi bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor.

Yaşam alanı düzenlemeleri ile araç tasarımın yanı sıra oldukça pratik ve kullanım kolaylığı sunuyor. SpaceTourer yeni bir platformdan yararlanılarak tasarlanmış. Sürüş performansı ve düşük yakıt tüketimi ile verimlilik açısından başarılı ve dikkatleri üzerine topluyor. Mart ayında yapılacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda aracın dünya lansmanı gerçekleşecek. Bildiğiniz gibi Citroën’in MPV segmentinin en önde gelen markalarından ve bu model ile de bu başarısını tekrar kanıtlıyor.  Sürüş pozisyonu ile sürücüye yola hakimiyet hissi veriyor.

Citroen SpaceTourer

SpaceTourer’ın sınıfında en düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu sunması için farklı versiyonları tasarlanmış. Araçta BlueHDi ailesinin son nesil dizel motorları kullanılmış, bu motorlar 180 HP ve 400 Nm torka kadar çıkabilen bir performans sergiliyorlar. SpaceTourer BlueHDi 115 HP motor Start&Stop özelliği 6 ileri manuel; 100 km’de 5.1 lt yakıt tüketimi ve 133 g/km CO2 emisyonuna sahip; bu sayede yeni model sınıfının en uygun maliyetli aracını sizlere sunuyor.

 

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!