Bentley

Makyajlanan lüks otomobil Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne (2016)

Makyajlanan lüks otomobil Bentley Mulsanne

2016 Cenevre Otomobil Fuarında makyajlanan halini göreceğimiz otomobillerden biri de Bentley Mulsanne. İngiliz marka tarafından üretilen bu model büyük sedanlar sınıfında yer alıyor. Aracın yeni halinde teknik açıdan fazla bir değişim olmayacak ancak uzun aks mesafeli bir yeni versiyon eklenecek.

Bentley Mulsanne (2016)

İlk bakışta değişimleri fark etmek biraz zor oluyor. Farlar yenilenmiş ve hepsi LED teknolojisine sahip; ön panjur büyütülmüş, tamponlar yenilenmiş, farklı gövde renkleri ve yeni renk seçenekleri eklenmiş. Ön çamurlukların arkasında bulunan hava çıkışları B harfi oluşturacak şekilde tasarlanmış, aynı tasarımı LED stoplarda da görüyoruz.

Bentley Mulsanne (2016)

İç mekanda da küçük değişimler söz konusu. Süspansiyon sistemi yenilenmiş; lastikler daha konforlu hale getirilerek daha sessiz bir yolculuk imkanı tanınmış. Şanzıman ve direksiyon sistemi Speed modelleri için değiştirilmiş. Uzun aks mesafeli versiyonda arka koltuklar için 250 mm fazla diz mesafesi sunulmuş. Yeni Mulsanne’de teknik olarak bir değişiklik bulunmuyor. Çift turbo beslemeli v8 motor 6.75 litre hacimli, bu motor 512 beygir güç ve 1.020 Nm tork üretiyor. Speed versiyonu için motor 537 beygir güç ve 1.100 Nm tork üretiyor. Tüm versiyonlarında 8 ileri otomatik şanzıman mevcut.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!