Ford

Crossover Ford Kuga makyajlandı

Ford Kuga (2016)

Crossover Ford Kuga makyajlandı

Ford Kuga modelinin ABD versiyonlarından sonra yenilenen makyajlı Avrupa versiyonunu tanıttı. Yenilenen crossover modeli makyaj işlemi ile birlikte altıgen şeklinde büyük bir ızgara, LED gündüz farları içeren yeni farlar, yenilenmiş stop lambaları ve 17-19 inç büyüklük seçenekleri bulunan yeni jant modelleri ile karşımıza çıkıyor. Ford mühendis ve tasarımcıları Kuga’nın makyajı versiyonunda iç tasarımda değişikliklere yer vermiş. Direksiyon simidi isteğe bağlı olarak ısıtma sistemine sahip, klima kontrolleri yenilenmiş ve değiştirilmiş ayrıca elektronik el freni ve kapı kilidi göstergesi eklenmiş.

Ford Kuga (2016)

Makyajlanmış Kuga Ford’un SYNC 3 infotainment sistemi ve bunun yanı sıra Android Auto ve Apple CarPlay’i destekleyen bir sistemler geliyor. Yenilenen model Kuga daha önce bulunmayan ilk defa eklenen özelliklerle geliştirilmiş. Adaptif far sistemi, tork yönlendirme sistemi ve güçlendirilmiş Aktif Şehir içi Çarpışma Önleyici Fren sistemi bu özellikler arasında.

Ford Kuga (2016)

Yenilenen modeldeki en çarpıcı değişiklik motor ile geliyor. 120 beygir gücünde dört silindirli 1.5 litre hacimli TDCi dizel motor kullanılmış. Bu motor sadece önden çekişli olarak sunulacak, diğer modellerde gördüğümüz otomatik şanzıman özelliğinin de ekleneceği tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra sunulan diğer motor seçenekleri 150 bg’lik 2 litre hacimli TDCi dizel ve 120 beygir, 150 beygir ve 182 beygir olmak üzere seçenekleri bulunan 1.5 litre hacimli EcoBoost benzinli turbo motordur. Makyajlanan yeni Ford Kuga’nın satışına 2016 yılının son çeyreğinde başlanması planlanıyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!