Ford

Ford B-Max’ın motoru ve iç mekanı güncellendi

Ford B-Max Colourline (2016)

Ford B-Max’ın motoru ve iç mekanı güncellendi

Minivan sınıfında yeri olan Ford’un B-Max modeli yeni iç mekan donanım ve yeni bir motorla Şubat ayında satışa sunulacak. Güncellenen Ford B-Max’ta ‘Colourline’ adlı donanım seçeneği ve daha güçlü 1.0 litrelik Ecoboost motoru olacak.

Ford B-Max Colourline (2016)

Colourline 10 farklı gövde rengi seçenekte sunulurken modelin tavanı, yan ayna kapakları ve ızgarasında ise siyah renk kullanılıyor. Arka bölümde üst spoyler dikkat çekerken yeni B-Max 16 inç alaşım jantlar üzerinde duruyor.

İç mekanda ise en önemli değişiklik ise yeni SYNC adlı bilgi ve eğlence sistemi. Opsiyonel olarak sunulan 5 inç boyutundaki multimedya sistemi bulunurken, Ford, B-Max modeline kahverengi dikişlere sahip direksiyon simidi, koltuklar, vites topuzu ve paspaslara yer veriyor.

Ford B-Max Colourline (2016)

Ford B-Max Colourline (2016)

Colourline modelinde 75 ve 140 beygir arası motorlar seçenekler arasında var ayrıca yeni olan 1.0 litrelik üç silindirli 140 beygir güç üreten benzinli Ecoboost motoru da bulunuyor. 0’dan 100 km/s 10,4 saniyede tamamlayan B-Max’ın ekipmanında standart olan Start/Stop sistemine ile modelin başlangıç fiyatı 19.700 Euro.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!