Modifiye

G-POWER’dan yarış fili BMW X6

BMW X6 G-Power (2016)

G-POWER’dan yarış fili BMW X6

Üstün Alman teknolojisine sahip araçlar üreten BMW firmasının tüm modelleri üzerinde yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken modifikasyon firmalarından birisi olan G-POWER şimdi de X6 ailesinin en güçlü modelini güçlendirdi ve şekillendirdi.

Dış görünüş anlamında neredeyse hiçbir şey değişmemiş. Ancak aynı şeyi motor performansı için söyleyemeyiz. Motor gücünde inanılmaz bir değişim gerçekleşmiş. Dışarıdan bakıldığında sadece 23 inç boyutunda ki jantlarıyla standart araçlardan ayrılan bu aracın jantları kişiselleştirme için 15 karakter kadar lazer işleme izin veriyor.

BMW X6 G-Power (2016)

Kaput altında yer alan çift turbo besleme sahip 4.4 litre hacimli V8 motorun gücü 650 beygire, torku ise 831 Nm değerine ulaşmış. Dolayısı ile aracın hızı 300 km/s üzerine çıkarılmış. Görüldüğü gibi otomobil dünyasında yenilikler bitmek bilmiyor. Öyle ki her yeni çıkan aracı olduğundan daha da iyi hallere getirebiliyorlar. Bu da son kullanıcı aşamasında ekstra memnuniyet ve güven sağlıyor.

Performans canavarı bu araç ile son derece titiz bir şekilde hazırlanmış gücün etkisinde kalacaksınız. Yapılan düzenlemeler dış görünümden anlaşılmasa da aslında içerde çok güze şeyler yatıyor. Motor bölümüne yapılan bu modifikasyon ile BMW firmasının büyüklüğü birleştirildiğinde 10 üzerinden 10 puanlık bir sonuç elde ediliyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!