Otohaber

Kusursuz ve Mükemmel tasaramıyla Renault Talisman

Renault Talisman

Fransız otomobil devi Renault, Talisman ile bomba gibi geliyor ve Frankfurt Otomobil Fuarında prömiyeri olacak. Görünüm ve özellik itibari ile 1994 yılından bu yana üretilen Laguna’ya benzeyen ve onun yerini alacak olan Talisman çok iddialı. Renault Talisman, Mazda’nın Mazda6, Volkswagen’in Passat ve Ford’un Mondeo modellerini hedef alıyor.

Modern bir tasarıma sahip olan Talisman fiyatı ne diye düşünen alıcılara henüz herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da Talisman özellikleri gün yüzüne çıktı. Talisman’ ın yüzünde büyük LED’ li farlar ve farlardan aşağı doğru inen C şeklindeki hareketli LED gündüz farları dikkat çekiyor. Talisman’ ın ön cephesinde ayrıca yeni ızgara yapısı ve ortasında ki büyük Renault logosu öne çıkıyor. Kendi sınıfında lider olma yolunda hızla ilerleyen Talisman, orta sınıf ve ortanın bir üstü için ideal seviyede bulunuyor.

Tasarıma göz atacak olursak eğer belirgin omuz çizgisi ve eğimli C sütunu sayesinde coupe formlu sedanları hatırlatırken Talisman’ ın camlarının etrafındaki krom çıtalar otomobilin tasarımını daha zengin gösteren detaylardan biri. Bu özellikleri ile lüks görünümün uygun fiyatlı adı olarak Talisman yine ön plana çıkıyor. Talisman 25 litre genişliğinde bir saklama gözüne sahip, ayrıca 855 mm’ lik baş mesafesi ve 262 mm’ lik arka diz mesafesiyle bu konuda orta sınıfın en iddialı modelleri arasında yer alıyor. Bakalım bu güzel özellikleri ile yeni Talisman son kullanıcıdan nasıl yorumlar alacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!