Otohaber

Suzuki iV-4 konsept kompakt SUV’un üretim versiyonu 2015′de geliyor

Suzuki iV-4

Suzuki’nin kompakt SUV pazarı için geliştirdiği yeni konsepti iV-4’ün dünya prömiyeri 65. IAA Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirildi.

Tasarım Modernliği ve Yenilikçiliği Yansıtıyor

Suzuki’nin kompakt SUV konsepti iV-4, şirketin ünlü SUV serisi için gelecekte izleyeceği yolun bir göstergesi olacak. “Kendi Alanını Kap” (Grab Your Field) temasıyla geliştirilen konsept model, SUV’un temelde sahip olduğu sağlamlığı temsil ediyor. Suzuki SUV’un bazı tasarım özellikleri olan istiridye şeklindeki motor kapağı ve 5’e bölünmüş ön ızgara miras olarak kalırken, baştan aşağıya tüm tasarım modernliği ve yenilikçiliği yansıtıyor.

4215mm uzunluğa, 1850mm genişliğe, 1665mm yüksekliğe ve 2500mm dingil mesafesi ile kompakt boyutlara sahip olan iV-4, bu segmentte yer alan Nissan Juke, Renault Captur ve diğer modellere rekabet edecek. Ismarlama Parlak Turkuaz Metalik gövde boyasıyla gelen konsept 235/55 R20 lastikler ile sarılmış 20-inç alaşımlar üzerine oturuyor.

2015 yılında pazara sunulması planlanan üretim versiyonu iddiaya göre sınıfının en düşük CO2 emisyon değerine sahip olacak. Daha da önemlisi, kompakt crossover Suzuki’nin ALLGRIP dört tekerlekten çekiş sistemiyle gelecek ve müşterilerin ilgisini çekecek çeşitli kişiselleştirme seçenekleriyle donatılacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!