Jaguar

Üst sınıf Jaguar XJ güncellendi

Jaguar XJ (2016)

Üst sınıf Jaguar XJ güncellendi

Yeni Jaguar XJ farklı tasarımı ve benzersiz özel işçiliği ile segmentindeki rakiplerden farklı bir yerde. Yeni Jaguar XJ şubat ayından itibaren 2.0 litre 240 beygir gücündeki turbo benzinli motorlu versiyonu ile Türkiye’de 150.000 Euro’dan başlayan fiyat etiketiyle Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan satılmaya başlandı.

Jaguar XJ (2016)

Yeni Jaguar 8 ileri otomatik şanzıman ile geliyor ve 340 Nm tork üretiyor. Şanzıman start düğmesine bastığınız anda yükselen Jaguar Drive Selector tarafından yönetiliyor. Araç 0-100 km/sa hızlanmasını 7.9 saniyede tamamlıyor. Standart ve Long olmak üzere iki farklı gövde seçeneği ve Luxury, Premium Luxury ve Portfolio olmak üzere 3 adet donanım seçeneği mevcut. Bu aracın özel sipariş ile 3.0 litre dizel versiyonunu da satın alabilirsiniz; bu araç 300 beygir güç sunuyor ve 0’dan 100 km/sa hıza 6.2 saniyede ulaşıyor. Otomobil sınıfının en hafif aynı zamanda sağlam araçlarından biri bunu %100 alüminyum monokok şasi ve özel gövde yapısına borçlu. Motorun yüksek performansının yanı sıra başarılı yol tutuşu ile ne kadar çevik bir otomobil olduğunu gösteriyor.

Jaguar XJ (2016)

LED ön farlar ve arka farlar, oval egzoz çıkışları ve yeni ön ızgara aracın tasarım yenilikleri arasında. Arka koltuklar şoförlü kullanımlar için oldukça kullanışlı ve rahat. 10,2 inç büyüklüğündeki eğlence sistemi katlanabilir özellikte; led okuma ışıkları, çalışma masası ve masaj özellikleri ile ev ve ofis konforunu araç içinde yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!