Modifiye

VORSTEINER NOVARA Lamborghini Huracan

1-vorsteiner-novara-lamorghini-huracan

VORSTEINER NOVARA Lamborghini Huracan

Vorsteiner Novara’nın güçlü mor rengi her yönden ilgili bakışlar çekmek için sıradan bir Lamborghini Huracan yeterli olurdu. Ama İtalyan süper spor otomobil Las Vegas SEMA 2015’de parlayacak ve gösterişli bir boya sahip olacak çünkü aşırı bir gövde kiti her açıdan diğer otomobilleri gölgede bırakacak.

3-vorsteiner-novara-lamorghini-huracan

Standart Lamborghini Huracan ile karşılaştırdığımızda, Vorsteiner Novara yeni tasarlanmış geniş hava girişlerine bir splitter entegre edilmiş, motor sporlarında olduğu gibi frenleri soğuta bilmek için değiştirilen çamurluklar, yan etekler genişletilmiş, arka tampon da ise büyük bir difüzör ve büyük bir kanat daha agresif bir görünüm sağlıyor. Spitter ve arka bölümde bulunan kocaman kanat bu otomobili asfalta çivi gibi çakıyor, böylece standart Lamborghini Huracan’dan daha yüksek viraj hızları mümkün. Başka bir görsel vurgu ise siyah 20 inç çaplı jantları ve Pirelli P Zero yüksek performans lastikleri.

2-vorsteiner-novara-lamorghini-huracan

Lamborghini Huracán arkasındaki dört çeker 610 beygir güçlü V10 motor 0-100 km/s sadece 3.2 saniyede ve 0-200 km/s on saniye altında başarıyor ve maksimum hızı 325 km/s’ti geçebiliyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!