Alfa Romeo

Yeni model Alfa Romeo Giulia tanıtıldı

Alfa Romeo Giulia (2016)

Yeni model Alfa Romeo Giulia tanıtıldı

Casus fotoğrafların ardından uzun süre merakla beklenen yeni model Alfa Romeo Giulia Cenevre Otomobil fuarında tanıtıldı.

BMW 3 Serisi’ne rakip olmak üzere olan Alfa Romeo Giulia kaputun altında dört silindirli 2.2 litre turbo beslemeli ve opsiyonel olarak 150 beygir veya 180 beygir Diesel motor mevcut. Her iki Diesel  motorda arka tekerlekten çekişli ve 8 ileri vitesli manuel yada otomatik şanzımanla sunuluyor.

Alfa Romeo Giulia (2016)

Benzinli motorlarda ise dört silindirli turbo beslemeli  2.0 litre hacimli motor 200 beygir üretilirken en üst model  510 beygir güç üreten 2.9 litre turbo V6 motoru bulunuyor.

Alfa Romeo Giulia’nın iç mekanında ise sportif görünen göstergeler, alt kısmı düz direksiyon simidi, metal pedallar, büyük dokunmaktık ekran görebiliyoruz. Ayrıca üzerine kumanda elamanları yerleştirilmiş vites konsolu ve yuvarlak havalandırma çıkışlarıyla deri döşeme ve ahşap kaplamalar dikkatımızı çekiyor.

Otomobilin arka kısmında spoiler tasarlanmış olmasada bagaj kapağı ucu bu şekilde tasarlandığından ince LED farlarla birlikte dinamik bir görüntü sergiliyor. Çift egzoz çıkışına sahip olan modellerde bu egzozlar, tampon altında yer alan siyah bölüme gizlenmiş.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!