Otohaber

Acımasız ve üstü açılabilir canavar Rezvani Beast

Rezvani Beast Speedster

Acımasız ve üstü açılabilir canavar Rezvani Beast

Yeni yeni kullanıcı dostu  çözümler sunmaya başlayan Rezvani, bu alan da ki ilk çalışmalarını yavaş yavaş gerçekleştirmeye başladı. İlk aşama da çok ultra lüks spor araç modellerinin sınıfını biraz daha düşüren firma, daha çok aile tipi araçlar üretim konusunda yeni çalışmalar yapacak gibi görünüyor. Bu kapsamda ilk çalışmalarını yeni yeni sunmaya başlayan Rezvani, olaya Beast modeli ile başladı.

Rezvani’nin ürün yelpazesi çoktan genişlemeye başladı bile. Beast modelini henüz iki ay önce tanıtan üretici şimdi de aynı aracın daha konforlu, daha septik ve daha az oranlarda güç üretebilen bir seçeneğini daha sunmaya başladı. Burada amaç genel bir kitleye hitap etmek olsa gerek diye düşünüyoruz.

Aracın dış görünüşü diğerinden farksız olan Speedster’ın iç mekanına ve iç tasarımına geçildiğinde çıplak karbon fiber yüzeylerin çoğunun kaliteli bir deriyle kaplandığı görülebiliyor. Ayrıca Koltuklar, ön panel, vites konsolu ve direksiyon simidi döşemelerin görülebildiği yerler de de bu derilerden yer alıyor.  Dijital gösterge paneli de yerini analog eskimiş bir üniteye bırakırken araca, üzeri boş da olsa bir orta konsol eklenmiş.

Kaputun tam  altında görev yapan 2.4 litre hacimli motor kompresör beslemeye sahip olmaya devam etse de gücü 300 beygir seviyesine çekilmiş. Ağırlık artışıyla birlikte gücün düşmesi aracın 0-96 km/s hızlanmasını 3.5 saniye seviyesine yükseltmiş. Bu özellikleri ile Rezvani yavaş yavaş tüm herkese hitap edebilecek seviyelere geliyor gibi.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!