Otohaber

Avrupalılara büyük rakip: Cadillac CTS-V

Cadillac CTS-V

Cadillac efsanesi yeni nesil 2016 CTS-V için son duyurusunu yaptı ve artık yeniliklere hazır olduğunu bildirdi. Yüksek performanslı 649 beygir (477kW) güce sahip olan motoru ile gerçek bir dev olan Cadillac CTS-V’nin sonbahardan itibaren piyasada olacağı haberi, şimdiden heyecan yaratmaya yetti.

Aslında bu otomobil ATS-V Coupe ve Sedan modellerinden sonra 2015 yılında piyasaya sunulan ikinci model olarak kayıtlara geçmiş olacak. Zaten üstün bir otomobil teknolojisine sahip olan Cadillac, elitlerin yer aldığı sınıfta yol almaya devam ediyor. Yüksek performans, etkili sürüş keyfi, mükemmel tasarımı ve daha fazlası ile her zaman bir adıma önde olmaya devam ediyor. Ve şimdi yeni nesil araçlar, olağanüstü performans ve sürüş keyfi vaad eden yapısı ve geniş kişiselleştirme seçenekleri ile yine segmentinin bir numarası olmaya çok yakın duruyor.

Otomobil elitlerinin vazgeçilmezi konumunda ki Cadillac serileri, gün geçtikçe adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Çünkü böyle cesur girişimleri ancak böyle cesur markalar atar gibi görünüyor.

2016 Cadillac CTS-V, maksimum 320 km/h (177 mph) hıza sahip olmasının yanında 0’dan 100 km/h (62 mph) sürate 3,7 saniyede çıkabilmesi ile sıra dışılığını en baştan ortaya koymaktadır. Ayrıca bu noktada bir not daha düşmekte yarar var, bu araç Cadillac’ın 112 yıllık tarihinin en güçlü modellerinden birisi olarak da her türlü övgüye layık durumdadır. Biz de bu 112 yılın deneyimin ve kalitenin ürününü önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!