Lifestyle

BMW’nin 2016 model bisikletleri

bmw-2016-bisiklet-bike

BMW’nin 2016 model bisikletleri

BMW 2016 ilk bahar koleksiyonunu podyuma gönderiyor. Evet doğru duydunuz ilk bahar koleksiyonu, ama bu koleksiyon ne araba nede giyim çünkü BMW araba üretirken kendi markası altında bisiklet üretiyor.

Bu yılın bisikletleri yeni renk konseptleri, 28 inç jantlarla ve bazı tasarım değişiklikleri ile birlikte geliyor. Nisan ayında satışa sunulan yeni bisikletler arasında bir tanede elektrik motorlu bisiklet yer alacak.

Bisiklet modellerinde BMW’nin klasik haline gelen ‘Curise Bike’ modeli yeni ‘Mineral White’ ve ‘Aqua Pearl Blue’ adlı iki yeni renk seçeneğiyle sunulacak, ayrıca bisiklet S, M ve L boyutlarında mevcut. Yetişkinler 995 Euro fiyat öderken çocuklar için tasarlanan Junior Curise Bike sadece 450 Euro.

BMW’nin M modellerinden esinlenerek, 1,200 Euro değerinde olan Curise M Bike modeli mat siyah rengiyle, kırmızı süslemeleriyle ve karbon fiberden üretilen bazı parçalar bisiklete daha sportif bir görünümü sergiliyor.

Elektrik motorlu olan BMW Cruise E-Bike beyaz-mavi renk ve siyah süslemelerle kendini belirtiyor. Revize edilen elektrik motorun sayesinde sürücü BMW Cruise E-Bike la 25 km/s hız yapabiliyor. Motoru Bosch’tan üretilen bisikletin fiyatı ise 3,100 Euro.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!