Otohaber

Cesaret gösteren Cabrio-SUV Range Rover Evoque

1-range-rover-evoque-convertible

Cesaret gösteren Cabrio-SUV Range Rover Evoque

Range Rover üç yıl önce üstü açık Evoque modelini duyurmuştu ve büyük merakla beklenen otomobilin şimdi internette resmi görselleri yayınladı. 2015 Los Angeles Otomobil Fuarında (20-29 Kasım) dünya prömiyeri yapılacak olan yeni Cabrio-SUV Range Rover Evoque’da metal tavan yerine ise katlanabilir kumaş tavan kullanılacak. Yeni modelde 13 farklı gövde rengi seçenegi bulunurken kumaş tavanda sadece bir tek siyah rengi bulunuyor.

2-range-rover-evoque-convertible

Görünümünde bir sürpriz olmayan otomobilin, Range Rover Evoque’un tavani orta konsolda bulunan düğme yardımıyla 18 saniyede açılıp- 21 saniyede kapanabiliyor ve 48 km/s hıza kadar bu özelliğini koruyor. B ve C sütunları bulunmayan modelin üstü açıkken bagaj kapasitesi ise 251 litre olarak açıklanıyor.

3-range-rover-evoque-convertible

Yeni Cabrio-SUV’da iç mekanda ise büyük süprizler bulunmasada orta konsolda bulunan yeni 10.2 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı dikkat çekiyor.

Dokuz kademeli ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle donatılan Range Rover Evoque 2.0 litre dört silindirli 245 beygir güç ve 340 Nm tork üreten bir motor barındırıyor. 0’dan 100 km/s hıza 7.8 saniyede ulaşan Evoque Cabrio’nun maksimum hızı ise 180 km/s olarak açıklanıyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!