Lifestyle

Deezer ile 30 Milyon Şarkı MINI’lerde

Mini Connected Deezer

Mini – Deezer işbirliği sayesinde; Deezer MINI Connected sistemine entegre oluyor. Deezer adını daha önce duymamışsanız söyleyelim, 180’den fazla ülkede kullanılan zengin bir içeriğe sahip ve kullanıcılarının yeni müzikler keşfetmelerini ve paylaşmalarını sağlayan bir oluşum. Deezer’da bulunduğu söylenen 30 milyon müzik parçasına akıllı telefonlarla, tabletlerle, akıllı televizyonlarla, evlerdeki ve otomobillerdeki müzik sistemleriyle ulaşılabiliyordu.

Şimdi Deezer’ın Mini ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde; Deezer Mini Connected eğlence sistemine entegre edildi. Bu entegrasyon sayesinde; Mini’nin sunduğu online servis hizmetleri genişletilirken, Mini sahiplerinin dünyanın herhangi bir yerinde, tek bir üyelikle Deezer’ın 30 milyon parçalık müzik arşivine erişerek müzik keşif deneyimi yaşamaları sağlanıyor.

Peki bir MINI sahibiyseniz ne yapmanız gerekiyor? İşbirliği iki taraflı bir kavram olduğundan, önce Deezer’dan bir Premium+ üyelik açmalısınız. Premium+ üyelik fiyatı normalde ayda 10 TL civarında, fakat şu anda kısa süreli bir indirimde, ayda 5 TL’ye Premium+ üyelik satın alabiliyorsunuz. MINI’niz ve Deezer Premium+ üyeliğiniz hazırsa, sonra da Apple App Store’dan Deezer’ın en son sürümünü indirerek, uygulamayı rahat bir şekilde Mini Connected ile Mini’nin araç içi eğlence sistemine entegre edebiliyorsunuz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!