Otohaber

Hafif ve dijital kokpitli yeni VW Golf 8

VW Golf 8 (2018)

Hafif ve dijital kokpitli yeni VW Golf 8

2018 yılına hedeflenen yeni VW Golf VII önemli ölçüde hafif, daha fazla alan ve jest özelliğe sahip olacak dijital kokpit sunacak. 

Volkswagen sekisinci nesil Golf üzerinde yoğun çalışıyor ve 2018 tanıtıma hazırlanması beklenen yeni VW Golf 8 ağırlığında 35 ve 70 kg hafiflemesi bekleniyor, böylece daha az yakıt tüketecek ayrıca biraz daha alcak ve hafif bir geniş görünüm sağlayacak. Yeni bir koltuk sistemi ve uzun dingil mesafesi sayesinde iç mekanda daha fazla olan oluşacaktır. VW Golf 8’de güvenlik sistemlerinde bir değişiklik yapılmayarak sistemler sade günceleştirilecektir.

VW Golf 8 (2018)

Motor seçeneklerinde şuan pek bilgimiz olmasada, ilerleyen senelerde önemli bir rol alacak olan üç silindir motorlar, eminizki yeni VW Golf 8’de de yerini bulacak. Güncel VW Golf 7’de bulunan ve tanıdığımız 1.0 litre benzinli 115 beygir ve 1.4  TDI 105 beygirli motor yer alacak. En önemli detay  ise GTI’de bulunacak olan motor. GTI’de üç seçeneğiniz olacaktır: ‚Standart‘ GTI 265 beygir, ‚Performans‘ GTI 300 beygir ve ‚Clubsport‘ 326 beygir ile Porsche avcısı olacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!