Otohaber

Hibrid crossover Subaru Viziv Future

Subaru VIZIV Future Concept

Hibrid crossover Subaru Viziv Future

Subaru firması uzun zamandır süren sessizliğini bozuyor ve karşımıza iki yeni konsept ile çıkıyor. Büyük Japon otomobil devinin kendi evinde sergileyeceği konsept modellerin birincisi Viziv Future. Subaru markasının yenilikçi ve devrimci crossover konsepti, Suabru’nun gelecekte üreteceği modellerde kullanılacak otomatik sürüş sistemleri ve birkaç yeni teknolojiyle donatılmış.

İlk olarak 2013 yılında bizlerle buluşan Viziv ve 2014 yılında fakrlı bir şekilde sunulan Viziv 2 konseptlerini takip eden VIZIV Future, seri üretime en yakın çalışma olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Konsept otomobilde Levorg modelinden alınan turbo beslemeli bir benzin motor ve elektrik motorunun birlikte kullanıldığı yeni nesil ve hibrid teknolojisi yer alıyor. Yani bu iki seçenek bizlere aslında çok şey sunuyor.

Subaru markasının sergileyeceği diğer konsept ise Impreza’nın 5 kapılı versiyonu. Düzenlenmiş ve elden geçirilmiş yeni nesil Impreza’nın bir öngörünümü olarak da tanımlayabileceğimiz bu konsept model, 2011 yılından bu yana dördüncü nesiliyle satışta olan Impreza’nın yenileneceğinin de habercisi konumunda.

Tamamen elden geçirilmiş ve sportif görünüme fazlası ile ağırlık verilmiş olan konsept otomobilde bunu pekiştirebilmek için yükseklik azaltılmış ve gövde C şeklindeki LED aydınlatma ile desteklenmiş.

Yeni Subaru Impreza’nın 5 kapılı konsept modeliyle ilgili Subaru firması tarafından henüz teknik detaylarla ilgili bir açıklama gelmedi.

Subaru Impreza (2015)

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!