Modifiye

Inden Design’dan Mercedes-Benz C Sınıfı

Inden Design Mercedes-Benz C Class 2014

Otomobil dünyasının orta sınıfın yıldızı yeni Mercedes-Benz C sınıfına Alman modifiye şirketinden bakıma sokuldu. Yeni model’de ise performansda ve dış görünümde ufak geliştirmeler yapıldı.

AMG paket mercedes C Serisi üzerinde yapılan bu değişimde dış görünümde değişikler pek fazla olmasada Barracuda Racing Wheels’den yeni 20 inch Shoxx adlı jantlar ekleniyor. Ön jantlar 9×20 inch boyutuyla yer alırken arka jantlara alternative olarak 10,5×20 inch jantlar sunuyor bu seçim için ayrıyeten karoser’de çalışma gereklidir.

Otomobilin dış görünümde yenilikler olmamasına rağmen dış renginde değişiklik oldu. Orijinal metalik obsidiyen siyah rengi olan C sınıfın rengi alman TTS Timos Tuning’den komple mat sandstone film’iyle kaplanmıştır ayrıca mavi renge boyanmış kaliperler dikkat çekiyor.

AMG arka tamponuna AMG Black Series-Coupe’den alınan egzoz nikelajları (kapakları) entegre edilmiştir ayrıca paslanmaz çelik spor egzozu yada AMG egzoz sistemi seçeneklerde sunuluyor.

Resimde görüntülenen Mercedes-Benz C180 modeli fabrika çıkış beygiri 156. Inden Design performans olarak pek güç katmamış otomobile. Sadece 44 beygir ekstra güç katan motor toplam 200 beygir güçüne ulaşıyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!