Modifiye

Irmischer’dan haydut Opel Insignia is3 Bandit

Irmscher Opel Insignia is3 Bandit

Irmischer’dan haydut Opel Insignia is3 Bandit

Alman otomotiv devi Opel hakkında ve yaptığı gelişmeler hakkında sizinle daha önce değerlendirmeler de bulunmuştuk. Opelin bu geliştirmeleri ve düzenmeleri genel olarak bakıldığında her zaman olumlu  ilerleyişler sergilemiştir. Bu gelişimlere modifiye firmalarının da katkıları vardır ve bunların katkısı hiçbir zaman tartışılamaz. Öyle ki Irmscher firması kendini bu alanda yeterince kanıtlamış firmadır.

Aslında bir süredir sesi çıkmayan ve kayıplara Irmscher yeni bir araçla geri döndü. Opel’in kaptanı diyebileceğimiz  Insignia OPC Sport Tourer’ın güçlendirilmiş hali olan otomobilin görünümünde de yenilikler yapılmış.

Ön tampon altı splitter, daha geniş yan etekler, difüzör ve spoiler gibi parçalardan oluşan gövde modifikasyonları farklı renklerde grafikler ve 20 inç çaplı jantlarla tamamlanmış. Turbo beslemeye sahip 2.8 litre hacimli V6 motoru, yapılan çalışmalar sonucunda 370 beygir güç, 600 Nm tork üretebilen otomobil 0’dan 100 km/s sürate 5.9 saniyede ulaşabiliyor.

Bu geliştirmeler ile birlikte zaten herkesin gözdesi olan Opel ve Insignia, daha da çekici bir hale gelmiş. Her amaca uygun olarak kullanılabilecek araç, geliştirmeler sayesinde daha geniş kitlelere hitap edebiliyor. Böylelikle aracın popülaritesi artmakla birlikte, satış hacmininde yükselmesi kaçınılmaz oluyor. Bakalım bu düzenlemeler ile birlikte son kullanıcı yorumları ne seviye de olacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!