Lifestyle

Jaguar F-Type Ridley Scott’a emanet

Son 50 senenin en önemli otomobillerinden Jaguar F-Type, Ridley Scott Associates yapımı bir kısa filmde başrolü oynuyor

Jaguar F-Type Ridley Scottİngiliz asaletinin asfalttaki temsilcisi Jaguar F-Type için çekilecek kısa film “Desire” sadece otomobil devinin boy gösterisi değil aynı zamanda Hollywood yıldızlarının da geçit töreni.

Desire’ın yönetmen koltuğunda oturan isim Adam Smith. Başrolde Altın Küre fatihi Homeland’in başrol oyuncusu Damian Lewis var. Lewis filmde yanlız değil. Amerikalı aktris Shannyn Sossamon onun çöldeki ve bu maceradaki yol arkadaşı. Filmin müzikleri de son dönemin en hararetli müzik sohbetlerine konu olan Lana Del Rey’den.

Şili’de yer alan Atacama Çölü’nde çekilen Desire’da Clark (Damian Lewis) özel yapım otomobilleri sahibine teslim eden bir servis için çalışıyor. Jaguar F-Type’ın direksiyonunda sıcak hava ve kum fırtınalarına meydan okumaya hazır olan Lewis çölde güzel ama bir o kadar gizemli genç bir kadınla (Shannyn Sossamon) tanıştıktan sonra hikaye bambaşka bir yöne doğru ilerlemeye başlıyor. O andan sonra Lewis’in F-Type’ı alıcısına ulaştırma planı ihanet, intikam, tutku ve hırs dolu bir hikayenin içinde yok olup gidiyor.

Bir İngiliz klasiği ve yarış otomobilleri arasında bir sembol olma mertebesine erişen Jaguar F-Type ve Desire hakkında daha fazlasını FType.com‘da bulabilirsiniz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!