Modifiye

TechArt Carrera’nın Üstündeki Perde Kalktı

TechArt Porsche 911 Carrera

TechArt gibi büyük modifiye firmaları Porsche 911 Carrera ve diğer egzotik otomobillere yaptıkları modifikasyonlar ile taraflı tarafsız tüm otomobil severlerin ilgi odağı olmayı başarıyorlar

Bizi takip edenler hatırlayacaktır, bu ay başında TechArt Porsche 911 Carrera 4S için hazırladıkları modifiye paketinin ön gösterimini yapmışlardı.(Hatırlamayanlar linkten okuyabilirler) Şimdi ise kitinin ve hazırladıkları otomobilin yeni fotoğraflarını gözler önüne seriyor.

Cenevre Motor Show’da ilk çıkışını yapması beklenen zümrüt yeşili renkteki otomobil, fuarda tanıtılacak yeni modeller arasından sıyrılıp kendini göstereceğinden hiç şüphemiz yok. Firma tarafından hazırlanan body kit içerisinde sunulan aksesuarlar; aerodinamik body kit, ön spoiler, yeniden düzenlenen yan etekler ve siyah renkte tavan ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra otomobilde motor kaputu üzerinde büyük bir sabit spoyler ve bu parçanın altında daha küçük bir spoiler yer alıyor. Doğrusunu söylemek gerekir ise arka tarafta kullanılan devasa büyüklükteki sabit spoyler, otomobili günlük kullanımdan biraz dışarı çıkarmış. Çift merkezi çıkışlı ve yenilenen egzoz sistemi otomobile “etkileyici ve gürültülü” imajı kazandırıyor.

Genelde otomobili alçaltarak virajlarda savrulmayı ve yüksek süratleri çıkmayı hedefleyen firmaların aksine, Porsche Carrera 4S ‘in ön kısmını 60 mm kaldırarak hız tümseklerinden geçişi kolaylaştıran Noselift Sistemi ile 20 ve 21 inçlik alaşım hafif alaşım tekerlekler firmanın müşterilerine sunduğu seçenekler arasında. İstanbul yollarını düşündüğümüzde “Noselift Sistemi” oldukça kullanışlı olacaktır.

İç kabin tasarımında Porsche 911 Carrera 4S ‘in kasa rengine uygun renkte kaplamalar ve dekoratif dikişler ile üçlü kollu sportif direksiyon kullanılmış. Siyah deri olarak kaplanan konsol üzerinde zümrüt yeşili dikişler kapı kolları ve direksiyon simidi ile birleşerek, dikkat çekmeyi seven müşterilerin oldukça beğenisini kazanacaktır. TechArt aynı zamanda mat siyah kontrol pedalı ve uyumlu renklerde gösterge zemini de tasarıma dahil etmiş.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!