Mercedes-Benz

Mercedes-Benz’te bir ilk – C-Serisi üstünü açtı

Mercedes-Benz C-Serisi Cabrio

Mercedes-Benz’te bir ilk – C-Serisi üstünü açtı

Alman devi Mercedes-Benz’in C-Serisi modelinde bir ilk yaşanıyor. Mercedes-Benz Cenevre Otomobil Fuarında 2016’nın yaz aylarında satışa sunulması beklenen C-Serisi’nin üstü açılır modelini tanıttı.

Mercedes-Benz C-Serisi Cabrio

Yeni model C-Serisi Cabrio’nun yüksek kalite detaya sahip modelin özgün karakteri en çok tavanı açıkken ortaya çıkıyor. Elmas detaylı ızgaraya, LED farlara ve 18 inç jantlara sahip olan arabanın en büyük özelliği ise elektrikli kumaş tavanı. Kumaş tavanı tercih eden Mercedes-Benz dört farklı renk seçeneği sunuyor ve  tavan 50 km/s sürate kadar 20 saniyede açılabiliyor veya kapanabiliyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Cabrio

Opsiyonel olarak ‘Aircap’ otomatik rüzgar kesme sistemi ve ‘Airscarf’ boyun seviyesi ısıtma sistemide sunuluyor. Daha dinamik bir sürüş için isteğe göre ‘Airmatic’ havalı süspansiyon sipariş edilebilinir.

Yeni Mercedes-Benz C-Serisinde altısı benzinli, ikisi diesel olmak üzere sekiz motor seçeneği bulunuyor. En güçsüz motor ise 156 beygirlik 1.6 litre hacimli dört silindirli turbo motor olurken en güçlü motor 367 beygirlik 3.0 litre hacimli altı silindirli turbo motoru C-Serisi Cabrio’nun ürün gamının en güçlü versiyonu olan Mercedes-AMG C43 4MATIC’in kaputunun altında yer alıyor.

Mercedes-Benz AMG C-Serisi Cabrio

Dört silindirli 2.0 litre turbo diesel motorun 170 beygir ve 204 beygirlik versiyonları otomobilin diesel ürün gamını oluşturuyor. 9G-TRONIC otomatik şanzıman bütün motor seçenekleri ile eşlenebildiğini ve belirli modellerin 4 MATIC dört tekerlekten çekiş sistemi seçeneğile sahip olduğunu açıklıyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!