Otohaber

Opel Astra Sports Tourer’da daha fazla alan

Opel Astra Sports Tourer 2016

Merakla beklenen ve geçtiğimiz haftalarda internete duyurulan ve bu yıl Frankfurt Otomobil Fuarında resmi tanıtımı olacak yeni Opel Astra’nın hatchback versiyonun yanında sationwagon Astra Sports Tourer’ da tanıtılacak.

Yeni Opel Astra Sports Tourer hatchback kardeşiyle aynı gövde ve çizgilere sahip kısmındaki ve birçok değişiklik yapılmış, böylece yeni model eski versiyonuna göre daha kaliteli ve daha bir ergen duruşu var. Ön ve arka LED farlar ise Opel Astra Sports Tourer’in en dikkat çeken kısımları ayrıca  en önemli nokta ise koltuklar yatırıldığında 80 litre arttırılan bagaj kapasitesiyle toplam 1630 litreye ulaşıyor.

200 kg hafifleyen Opel Astra Sports Tourer, hatchback kardeşiyle aynı motor yelpazesini kullanacak. Üç silindirli 1.0 litrelik 105 beygir güç üreten motora ek olarak yeni 1.4 litrelik 125 beygir ile 150 beygir arasında güç üreten benzinli ünitelerin görev yapacağı modelin dizel cephesinde ise 1.6 litrelik CDTI motorun 95 beygir ve 136 beygir’lik iki versiyonu sunulacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!