Otohaber

Renault Alaskan Concept 2017de yollarda görünmesi bekleniyor

Renault Alaskan

Renault, bir tonluk “Show Truck” Alaskan Konsept’in ilk gösterimini gerçekleştirdi. Renault, Duster Oroch’un ardından Alaskan Konsepti gün yüzüne çıkardı. Alaskan Konsept, sürekli büyüyen pick-up pazarında yeni müşteriler kazanmaya yönelik büyük bir adımı ifade ediyor. Pick-up’lar küresel hafif ticari satışlarının üçte birinden fazlasına denk geliyor ve Renault’un ürün gamında yepyeni bir sayfa açıyor. Alaskan Konsept küresel çapta etki yaratacak olan gelecek modelin yolunu açıyor.

Bir ton taşıma kapasitesini hem ticari hem de bireysel müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak modern ve atletik tasarımla birleştiriyor. Renault Alaskan Konsept: sağlam, atletik ve modern bir tasarım Alaskan Konsept’in statü sahibi ve sağlam tasarımı pick-up segmentinden beklenen estetik unsurlar ile kusursuz biçimde bir araya getirilirken Renault markasının tasarım kodlarına sadık kalındı. Dikkat Çekici Tasarım: İddialı ve statü sahibi Alaskan Konsept’in boyutları güçlü bir duruş sunuyor. Hem sağlam hem de atletik tasarımı 21 inçlik jantlarla tamamlanıyor, Yüksek teknolojili mühendislik ve sağlamlığı bir araya getiriyor.

Alaskan, göz alıcı tasarım, pick-up dünyasına modern ve estetik bir dokunuş getirirken Renault tasarım özelliklerini de bünyesinde barındırıyor: Daha büyük ve çarpıcı logo, sağlamlık ve kaslı görünümü vurgulayan dört bölümlü kaput, özel saten cilalı boya seçenekleri, kapı aynalarında, fren kaliperlerinde, jant göbeklerinde ve ön çekme kancasında ALASKAN Konsept’in duruşuna katkı sağlayan mavi ve sarı detaylar, “Bommerang” farlar (C-şeklinde), Tam-LED aydınlatmalar.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!