Otohaber

Aile arabası Mercedes-Benz V Serisi şimdi AMG kıyafetiyle

Mercedes-Benz V Serisi AMG Line

Mercedes-Benz, V serisinin AMG versiyonunun örtüsünü kaldırdı. Almanya’nın Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan 2016 Mercedes-Benz V Serisi AMG Line, ilk bakışta 19 inçlik hafif alaşım jantları ile dikkat çekiyor. Tavanda 1.90×1.12 metrelik panaromik cam tavana da sahip olan 2016 Mercedes-Benz V Serisi AMG Line, iç bölümde ise LED aydınlatmalı bardaklık bulunduruyor.

Bu araç ile birlikte artık kalıplarını iyice genişleten Mercedes-Benz firması bakalım yeni modellerini nasıl bir konsept ile sunacak. Geniş hava girişlerine sahip ön tampon, daha sportif görünen yan etekler, rötuşlanmış arka tampon ve spoiler gibi yeniliklere sahip olan aracın donanımında büyük bir panoramik cam tavan, iPad tutucular, buz dolabı ve termal bardak tutucular yer alıyor.

Teknoloji ile iç içe olan bu model ile birlikte hem sport hem de default modeller de Mercedes-Benz firması hemen hemen aynı teknolojik düzeneği kurmuş gibi görünüyor. Ancak şimdiden anlaşılan bu aracın gerçekten çok tutacağı ve tercih edileceği. Otomobil otoriterleri bu araç ile ilgili olarak geleceğe dair pozitif görüntüler verdiler. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de aile aracı olarakta kullanılabilecek olması sanırız.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!