Video

Super Bowl 2016 – Otomobil üreticilerin reklam filimleri

Super Bowl 2016 – Otomobil üreticilerin reklam filimleri

7. Şubat’ta American Football’un finalı oynanacak ve her yıl olduğu gibi otomobil üreticileride reklam filimlerini yayınlayacak. Amerika’nın en önemli Super Bowl finalı 50ci senesine giriyor ve San Francisco’da düzenlenen maçta Carolina Panthers – Denver Broncos’a karşı karşıya olacak.

Dünya çapında bu sene 120 milyon izleyici beklenirken yayınlanan reklam filimleri geleneksel hale geldi ve her sene final maçında gösterilen reklam filimleri bu yılda önemli rol alıyor ve en büyük otomobil şirketleride bu dev final maçında eksik kalmıyor. Bu yıl Super Bowl’da 30 saniyelik reklam filmi sadece 5 milyon dolar tutuyor.

Uzun zamandır Super Bowl’da yer alan Toyota bu sene dördüncü nesil Plug-in-Hibrit Prius’la drift ederek eğlence otomobili olarak tanıtıyor kendini. Kesesi bol olan Hyundai 4 reklam filmi birden yayınladı, iki 30 saniye ve iki 60 saniye uzunluğunda olan reklamlarda bebekler, ergenler ve erişkinler yer alıyor.

Duygu dolu ve bir rekor Almanlardan geliyor. En pahalı reklam filimi ‘Commander’ Audi tanıttı. Eski bir Astronot gecmişinde yaşarken oğlu kapıdan girer ve babasına Audi R8 V10 plus’ın anahtarını verir böylece Astronot gecmiştekilerini yaşar. 

İşte tüm reklam filimleri:

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!