Otohaber

Tasarımın performansla tanışması! CLA 45 AMG

Mercedes Benz CLA 45 AMG

Mercedes-AMG, CLA 45 AMG’nin dünya prömiyerini New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdiğinde, 2013 yılının da baharını başlatmış oldu.

CLS 63 AMG, dört kapılı Coupé’nin arkasında yer alan başarılı felsefe, dört kapılı yüksek performanslı Coupé’ler arasındaki akımın da belirleyicisi oldu. Bu yüksek teknoloji paketine CLS 45 AMG’ye bakıldığında, bize AMG Sürüş Performans’ının mükemmel bir temsilcisi ve tipik AMG DNA’sına sahip olduğunu, 360 beygir gücü ve 450 Newton metre maksimum tork üretmesiyle kanıtlıyor. Bu turbo motor sadece dünyanın herhangi bir yerinde seri üretilen, en güçlü dört silindirli motor olmakla kalmayıp aynı zamanda en yüksek verimin alındığı motor olma özelliğini de taşıyor.

Performans odaklı AMG 4MATIC ve dört teker çekişli CLA 45 AMG benzer özelliklerle rekabet ettikleri bu segmente yeni bir standart getiriyor. Yeni dört kapılı, yüksek performanslı Coupé, heyecan verici sportif sürüş deneyimini, tasarım ve kişiselleştirme imkânı ile bir arada sunuyor.

“CLA 45 AMG, taşıdığı tüm tipik AMG DNA’sı ile benzersiz ve en çok arzulanan bir otomobil olmaya başlıyor. Hem dünyanın dört silindirli en güçlü seri üretim motoru, hem de performans odaklı, dört tekerlek çekişli AMG 4MATIC içeren yüksek teknoloji paketi, onun en iyi sürüş performansını sunacağını gösteriyor.” diyor Mercedes-AMG GmbH Yönetim Kurulu Başkanı Ola Källenius.

Dinamik, özel ve kaliteli iç tasarım
Etkileyici kalitesi, kullanılan birinci sınıf malzemesi, tüm dinamizm ve seçkinliği bir arada sunan iç dizaynıyla CLA 45 tüm isteklerinize cevap veriyor. Deri ARTICO spor koltuklar, koltuklarla konstrast oluşturan kırmızı DINAMICA mikrofiber dikişler, kırmızı emniyet kemeri, vites kontrolünü sağlayan çok fonksiyonlu direksiyon ve özel AMG kapı çıtaları standart pakette yer alan özellikler. Bireyselleştirilebilecek çok sayıda seçenek de CLS 45 AMG’de bulunuyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!