Lifestyle

Toms dan Audi ayakkabıları

Audi Toms

Toms dan Audi ayakkabıları

Otomobil üreten ve tasarlayan, üretici ve tasarımcıları otomobille alakası olmayan tasarım projelerinin ilgilerini çekmesinin yanı sıra farklı tasarım projeleriyle ilgilenmeyi seviyorlar.

Şu sıralar üzerinde Ferrari ve BMW logosu olan bir ayakkabı bulmak çok mümkün fakat Toms ve Audi’nin ortaya çıkardığı bu proje yeni.

“Summer of Audi Sales Event” adında iki marka bir araya gelerek Audi kullanıcılarına özel bir ayakkabı üretti. Sınırlı sayıda üretilen Alpargata ayakkabılarında yapılan işçilik sağlam ve şık gözüyor. Dışarıdan baktığımızda ilk dikkat çeken özellikleri ise kül rengi dış tasarımı ve kırmızı dikişleri olması. Sınırlı sayıda üretilen bu ayakkabılar otomobilini Audi’den alan ya da kiralayan müşterilere hediye edilecek. Ayakkabılar sadece Audi kullanıcıları için üretilmedi. Audi kullanıcılarına hediye edilecek olan ayakkabıların haricinde 55.000 adet özel seri Toms ise, ihtiyacı olan çocuklara bağışlanacak. Bu sayede yüzlerce çocuğa marka yardımda bulunulacak ve Audi kullanıcıları da bu hayırlı işe katkıda bulunmuş olacak.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!