Modifiye

PP Performance Mercedes-Benz AMG GT S ve C63S AMG

PP Performance Mercedes-Benz AMG GT S ve C63S AMG

PP Performance Mercedes-Benz AMG GT S ve C63S AMG

O bir Alman otomotiv devi, o bir elit kesimin asla vazgeçemeceği bir marka. O bir Mercedes.. Mercedes denildiğini de sanırım hepimizin gözlerinde bir parıltı oluyordur. Çünkü markanın kalitesinden ve gelişmiş özelliklerinden hepimiz haberdarız.

Mercedes-AMG işbirliğinin son dönemdeki en iyi ve en favori motoru modifikasyon firmalarının da radarında. Bu üniteyle donatılan iki araç için güçlendirme kiti hazırlayan firmalar arasına PP-Performance da eklendi.  PP-Performance  firması her iki aracın da kaputu altında görev yapan, çift turbo beslemeye sahip, 4 litre hacimli V8 motor 2.899 Euro karşılığında modifiye edebiliyor. Üstelik bu işlemi gözlerinizin önünde gerçekleştirebiliyorlar.. İşlem sonrasında AMG GT S, 610 beygir güç, 765 Nm tork üretebilir hale geliyor. Bu da eşi bulunmaz bir performans sunuyor. Aracın 0’dan 100 km/s sürate ulaşması 3.4 saniye sürerken maksimum sürati 324 km/s’e ulaşmış.

Yine C63 S için de kiti aynı fiyata sunan firma bu araçtan 610 beygir güç, 770 Nm tork alabilmiş. Bu gücü düşündükçe sizlerin de  aklından neler geçirebildiğini tahmin edebiliyoruz. Aracın 0’dan 100 km/s sürate ulaşması 3.6 saniye sürerken maksimum sürat 307 km/s’e ulaşmış. Sırasıyla 199 ve 2499 Euro karşılığında sunulan hava filtresi ve egzoz sistemi de ikiliye ekstradan 33 beygir güç katabiliyor. Bütün bu güçlendirme aksesuarları “S” takısına sahip olmayan seçenekler için de sunuluyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!