Modifiye

Mercedes-Benz Brabus AMG GT S

Mercedes-Benz Brabus AMG GT S

Mercedes-Benz Brabus AMG GT S

Mercedes ve AMG bileşiminin belki de en iyi çalışması olan Brabus AMG GT S, süperspor otomobil kategorisinde yer alıyor. Dolayısı ile bu araç üzerinde yapılan modifikasyonların ardı arkası kesilmiyor. Ve tüm modifikasyon firmaları bu araç üzerinde modifikasyon yapmak için can atıyor. Ön tamponda yer alan hava girişleri bölgesine ince yapılı LED aydınlatmalar eklenmiş. Bu da çok şık bir görünüm oluşturmuş.

Ön tarafta 20, arka tarafta ise 21” çaplı jantlarla donatılan araç, yan etekler çok daha fazla aerodinamik bir havaya bürünmüş. Ön çamurluklar tarafında yer alan havalandırma yarıkları da biraz modifiye edilmiş. Yükseklik ve sertlik ayarlarına sahip süspansiyon sistemine bürünen GT S’e titanyum egzoz sistemi de ekleyen Brabus bu sisteme dört adet yuvarlak çıkış kullanmış. Tampon altına difüzör de eklenirken spoiler biraz daha büyümüş.

İç mekan tasarımında özel metal pedal seti, özel paspaslar, ışıklandırmalı kapı eşik çıtaları gibi aksesuarların yanında elden geçirilmiş gösterge paneli de yer alırken deri döşeme ve konsol kaplamaları birçok renk seçeneği sunulmuş durumda. Kaput altında görev yapan çift turbo beslemeye sahip 4.0 litre hacimli V8 motor 600 beygir güç, 750 Nm tork üretebilecek şekilde modifiye edilmiş. 0’dan 100 km/s sürate 3.6 saniyede ulaşabilen aracın maksimum sürati 325 km/s’e ulaşmış ve kendi alanında bu hız en üst seviye hız olarak kayıtlara geçmiş durumda. Araçla ilgili tepkileri en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!