Otohaber

Üstü açılır ingiliz kralı MINI John Cooper Works Cabrio

MINI John Cooper Works Cabrio (2016)

Üstü açılır ingiliz kralı MINI John Cooper Works Cabrio

Bu sıralar dışarı baktığımızda soğuk hava şartları nedeniyle üstü açılır bir araba ile yollara koyulmak pek mantıklı olmaz ama merak etmeyin MINI severleri. İlkbaharın açılışını 5. Mart’tan sonra yeni üstü açılır MINI John Cooper Works Cabrio ile yapa bilirsiniz.

MINI John Cooper Works Cabrio (2016)

İngiliz kökenli ama Almanlara (BMW) sahip olan MINI yeni John Cooper Works Cabrio modelin motorunu 231 beygire yükseltti. Ayrıca radikal bir değişime uğrayan Cabrio’nun önünde, motoru ve frenlere serinletmek için, daha büyük hava girişleri eklenmiştir. Yan etekler ve arka tampon yeni çizim hatlara sahip ve çift çıkışlı spor egzoz sistemi arka tamponun ortasında bulunuyor.

Üstü açılan modelde 2.0 litrelik 231 beygir güç üretebilen turbo beslemeli motor bulunuyor. 6 ileri manuel veya 6 ileri vites otomatik şanzıman arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Cabrio model maksimum 242 km/s süratle şaşırtırken 0’dan 100 km/s’te 6,5 saniyede tamamlıyor.

MINI John Cooper Works Cabrio (2016)

Elektrikli kumaş tavana sahip olan MINI John Cooper Works Cabrio tavanını 30 km/s sürate kadar 18 saniye içerisinde açılıp ve kapanabilinir. Ayrıca yeni model eski modele karşı 98 mm uzun, 44 mm daha geniş ve 7 mm yükseltilmiş. Dingil mesafesi 28 mm büyülterek yolcularada daha fazla alan sağlanabiliniyor. 

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!