Otohaber

Volkswagen Golf Sportsvan

vw_golf_sportsvan

Yeni Golf Plus’ın önizlemesi yapılıyor. Volkswagen, Golf Sportsvan modelini Frankfurt Otomobil Fuarı’nda resmi olarak tanıttı.

“Seri üretime yakın bir konsept” olarak nitelendirilen araç Golf Plus’ın varisi için iyi bir prova olacak gibi görünüyor. Yeni Golf Plus, gelecek senenin ortalarında satışa sunulacak.

Standart Golf’e oldukça benzeyen model, biraz daha uzun bir dingil aralığına ve daha yüksek bir tavan çizgisine ev sahipliği yapıyor. Kabin içi de bazı değişikliklere maruz kalırken kayabilen arka koltuk, ekstra depo bölmeleri ve 1,500 litreden daha fazla bagaj hacmi dikkat çekiyor.

Detaylı özellikler henüz yayınlanmamış olsa da Volkswagen firması taban modeli Sportsvan’ın klima, elektronik park freni, 5 inçlik dokunmatik ekran, değişken bagaj katı ve kapağı ile sunulacağını onayladı. Yedi adet hava yastığına, Otomatik Kaza Sonrası Fren Sistemi’ne ve XDS+ elektronik diferansiyeline de sahip olacak olan araç içinde müşteriler 400 watt Dynaudio Excit ses sistemi ve Car Net telematik sistemi tercih edebilecek.

Kaputun altında altı adet farklı motor seçeneği yatıyor. Benzinli donanımlar arasında 85, 110, 125 ve 150 beygirlik motorların yanı sıra dizellerden 110 ve 150 beygirlik seçenekler mevcut. 85 beygirlik benzinli taban modeli dışında tüm motorlar opsiyonel olarak çift debriyajlı otomatik aktarım sistemi (DSG) ile birlikte tercih edilebiliyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!